Organizacja pogrzebu Bychawa

Usługi pogrzebowe realizujemy na najwyższym poziomie. Firma Sky Bychawa od dziesiątek lat pomaga w załatwianiu wszystkich formalności pogrzebowych i czynności urzędowych a także transporcie zwłok.
usługi pogrzebowe Bychawa

Całodobowy transport zwłok Bychawa

Całkowita organizacja uroczystości pogrzebowej z naszym zakładem pogrzebowym SKY Bychawa odbywa się na wysokim poziomie. Z roku na rok staramy się podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, aby sprostać oczekiwaniom i Państwa indywidualnym potrzebom. Jesteśmy przekonani, że ostatnia posługa z naszym zakładem pogrzebowym SKY Bychawa będzie wykonana z należytym szacunkiem i czcią. Ponadto zajmujemy się dostarczaniem kwiatów, wieńców i wiązanek na pogrzeby a także transportem zwłok. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby naszej firmy w Bychawie do zapoznania się z szeroką ofertą trumien i kompozycji kwiatowych oraz usług pogrzebowych.

SKY usługi pogrzebowe Bychawa

Głównym zamierzeniem, priorytetem i naczelną zasada naszych usług pogrzebowych jest zaangażowanie oraz troska o naszych Klientów. Pragniemy być dla Państwa w tych ciężkich chwilach służąc doświadczeniem, poradami i dobrym słowem. Niezależnie od wyznania i wiary staramy się dopracowywać każdy szczegół, aby ceremonia pogrzebowa oraz transport zwłok Państwa bliskiej osoby odbyła się godnie i na wysokim poziomie usług pogrzebowych.
transport zwłok Bychawa
usługi pogrzebowe Bychawa
044368
O działalności
Nasz całodobowy, zakład pogrzebowy oferuje: formalności pogrzebowe, kwiaty pogrzebowe, nekrologi, organizacja pogrzebów, tabliczki natrumienne, transport zwłok, trumny, urny, usługi pogrzebowe dla Klientów z miast: Bychawa, Zakrzówek, Wysokie, Żabia Wola.
Dane kontaktowe
Adres: ul. Bolesława Prusa 4 23-100 Bychawa, Polska
Telefon: (81) 566 06 39 [transport 24h]
Telefon: +48 509 838 768
Telefon: +48 505 111 254 [Odzież, kwiaty, wieńce]
Email: mariusz.sky@wp.pl
transport zwłok Bychawa,
usługi pogrzebowe Bychawa
Godziny otwarcia biura:
  • Poniedziałek: 8:00-16:00
  • Wtorek: 8:00-16:00
  • Środa: 8:00-16:00
  • Czwartek: 8:00-16:00
  • Piątek: 8:00-16:00
  • Sobota: 8:00-13:00
  • Niedziela: Zamknięte
usługi pogrzebowe Bychawa transport zwłok Bychawa usługi pogrzebowe Bychawa transport zwłok Bychawa